vyhľadávanie:
Jazyk: skczende • prihlásiť • registrácia

Fotopapier pre atramentovú tlač

lomond-photopaper-pyramideSéria fotopapierov Lomond Photo Paper pre atramentovú tlač obsahuje rôzne natierané fotopapiere s plošnou hmotnosťou od 90 do 240 g/m2, Sortiment tvoria jednostranné alebo obojstranné pokrytie materiálu, s matným alebo lesklým povrchom. Fotopapiere Lomond v hárkových formátoch sú dodávané v rozmeroch A4, A3, A2, A3+ a 10x15 cm.

Fotopapiere Lomond sú univerzálne, potlač v maximálnej kvalite je možná na každej tlačiarni využívajúcej atramentovú technológiu tlače na termálnej báze (thermal-bubble jet) alebo piezo elektrickej báze (piezo), s použitím pigmentových alebo dye-based atramentov. Všetky fotopapiere Lomond boli testované za účelom plnej kompatibility na OEM tlačiarňach, ako najmä Epson, Canon, HP, Lexmark a iné. Rozlíšenie tlače 2800dpi, okamžité schnutie atramentu, dokonalá absorpcia farbiva, 100% reprodukcia farieb a trvácnosť výtlačkov sú základné vlastnosti všetkých fotopapierov Lomond.

Fotopapier pre kancelársku tlač a multifunkčné zariadenia


Fotopapiere Lomond pre kancelárske atramentové tlačiarne a multifunkčné zariadenia s vysokou belosťou sú určené pre tlač s vysokým kontrastom a brilantnými farbami. Sú vhodné najmä pre tlač farebných dokumentov, prezentácií, grafov, tabuliek a ďalších výtlačkov používaných v kancelárskom prostredí. Sú vhodné pre všetky druhy kancelárskych atramentových tlačiarní a multifunkčné zariadenia.

viac informácií - Fotopapier pre kancelársku tlač a multifunkčné zariadenia

Fotopapier s matným povrchom


Matné fotopapiere Lomond sú obľúbené najmä kvôli priaznivému pomeru cena/kvalita. Výtlačky na matných fotopapieroch sú bez lesku, s vynikajúcim kontrastom a hĺbkou farieb. Matné fotopapiere sú vhodné predovšetkým pre tlač obrázkov a dokumentov, kde nie je požadovaný povrchový lesk, zároveň v prípadoch, keď je požadovaná kvalita a ostrosť výtlačkov.

viac informácií - Fotopapier s matným povrchom

Fotopapier s jemne lesklým povrchom


Fotopapiere s jemne lesklým povrchom (silk coated) spájajú výhody lesklých a matných fotopapierov. Povrch týchto papierov je hladší než pri klasických matných fotopapieroch bez výrazného povrchového lesku.

viac informácií - Fotopapier s jemne lesklým povrchom

Fotopapier s lesklým povrchom


Fotopapiere Lomond s lesklým povrchom sú určené pre atramentovú tlač vo fotografickej kvalite. Lesklá povrchová úprava dodáva výtlačkom reflexný vzhľad odrážajúci svetlo. Lesklé fotopapiere majú schopnosť zobrazenia širšieho farebného spektra, výraznejšieho kontrastu a sýtosti farieb.

viac informácií - Fotopapier s lesklým povrchom

Samolepiaci fotopapier


Fotopapiere Lomond Premium Photo Paper predstavujú sériu materiálov s najnovšou technológiou natieraných papierov s mikroporéznym povrchom. Mikroporézne fotopapiere sú určené najmä pre tlač fotografií v maximálnej kvalite, ktorá je zrovnateľná alebo prekonáva kvalitu tradičných technológií výroby fotografií.

viac informácií - Samolepiaci fotopapier

lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk main