vyhľadávanie:
Jazyk: skczende • prihlásiť • registrácia
lomond-photopaper-pyramideVeľkoformátové materiály Lomond XL pre atramentovú tlač sú určené pre výrobu plagátov, oznamov, pútačov, máp, plnofarebnej reklamy a umeleckých reprodukcií.

Sortiment materiálov pre veľkoformátovú tlač predstavujú rôzne typy papierov so špeciálnou povrchovou úpravou pre atramentovú tlač, vrátane mikroporéznych fotopapierov, syntetických papierov, polyesterových a vinylových fólií a Fine Art papierov pre umeleckú tlač. Sortiment dopĺňajú niektoré materiály som samolepiacou vrstvou.
Materiály sú dodávané v roliach so šírkou 610, 914, 1067, 1270, 1372 a 1524 mm.
Všetky role (okrem XL Fine Art) sú s vnútornou dutinkou s priemerom 50.8 mm. Priemer vnútornej dutinka XL Fine Art materiálov je 76,2 mm.

XL média s matným povrchom pre CAD & aplikácie


Papier so špeciálnou povrchovou úpravou pre atramentovú tlač (inkjet), vhodný pre dizajnérov, konštruktérov a iné potreby ekonomickej tlače technických a geografických dokumentácií. Papier je vhodný pre pigmentové a dye-based atramenty, rozlíšenie tlače 720dpi.

viac informácií - XL média s matným povrchom pre CAD & aplikácie

XL fotopapiere s matným povrchom pre veľkoformátovú tlač


Matné fotografické papiere Lomond XL pre veľkoformátovú tlač sú dodávané v rôznych plošných hmotnostiach od 105 až po 180 g/m2. Materiály tejto série sú vhodné pre množstvo použití, ako najmä tlač plagátov, diagramov, oznamov, materiály s vyššou plošnou hmotnosťou sú vhodné aj pre tlač plnofarebných fotografií. Špeciálne pokrytie fotopapiera umožňuje okamžité schnutie farbiva, vysoký kontrast farieb, farebnú stálosť. Fotopapiere Lomond XL s matným povrchom sú vhodné pre dye-based, ako aj pigmentové atramenty.

viac informácií - XL fotopapiere s matným povrchom pre veľkoformátovú tlač

XL fotopapiere so štrukturovaným povrchom pre veľkoformátovú tlač


Séria papierov Fine Art je určená pre kreatívnu tlač umeleckých diel, replík akvarelových obrazov, obrázkov ,fotografií a iných unikátnych výtlačkov. Špeciálne povrchové pokrytie pre atramentovú tlač umožňuje tlač vo fotografickej kvalite s extra širokým farebným spektrom reprodukovaných farieb. Sériu papierov Fine Art tvorí niekoľko rôznych materiálov s rôznymi povrchovými štruktúrami.

viac informácií - XL fotopapiere so štrukturovaným povrchom pre veľkoformátovú tlač

XL plátno pre veľkoformátovú tlač


Plátna série Lomond Canvas sú na báze prírodného materiálu s jednostranným náterom polymérovej vrstvy, určenej na absorpciu atramentov. Povrch materiálu ponecháva pôvodnú štruktúru materiálu – prírodného umeleckého plátna. Plátno je tvorené nepravidelnou povrchovou štruktúrou, plátna sú vhodné predovšetkým pre tlač umeleckých reprodukcií olejových malieb, vhodné je aj použitie špeciálnych sprejov a umeleckých textúrových lakov, vďaka čomu reprodukcie sú na nerozoznanie od originálnych umeleckých diel. Vzhľadom na plastickosť absorpčnej vrstvy pre atramentovú tlač, je materiál dostatočne elastický a je možné ho upevňovať na drevené rámy bez poškodenia.

viac informácií - XL plátno pre veľkoformátovú tlač

XL polyesterové fólie (PET) pre veľkoformátovú tlač


Polyesterové fólie Lomond XL (PET) sú určené pre široké použitie v interiérovej tlači. Fólie vďaka špeciálnemu pokrytiu umožňujú vysoké rozlíšenie tlače, výbornú reprodukciu farieb s vysokým kontrastom. Polyesterový materiál zabezpečuje vysokú rozmerovú stabilitu a rovnosť povrchu, materiál je mimoriadne odolný voči mechanickému poškodeniu a roztrhnutiu. Lomond XL PET fólie plne spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitu fotografickej tlače a reklamnej tlače, ako najmä tlač plagátov, podsvietených reklám, bilbordov a mnoho ďalších. Vysoká životnosť výtlačkov umožňuje dlhodobé použitie v interiéroch. Rozsah plošných hmotností polyesterových materiálov je 36 až 310 g/m2.

viac informácií - XL polyesterové fólie (PET) pre veľkoformátovú tlač

XL vinylové samolepiace fólie pre veľkoformátovú tlač


Samolepiace vinylové fólie Lomond sú určené pre efektívnu exteriérovú reklamu. Materiál na báze PVX / PVC / Vinyl je oproti bežným polyesterovým fóliám viac plastický. Z tohto dôvodu je možná aplikácia aj na drsné a nerovné povrchy. Vďaka zvýšenej životnosti (1-5 rokov v závislosti na technológii aplikácie výtlačkov), kvalite tlače a odolnosti proti znečisteniu sa farebná atramentová tlač na vinylové fólie stáva veľmi populárnou.

viac informácií - XL vinylové samolepiace fólie pre veľkoformátovú tlač

lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk main