vyhľadávanie:
Jazyk: skczende • prihlásiť • registrácia

CLC papiere pre farebnú laserovú tlač

lomondPapier série Lomond Colour Laser Copy (CLC papier) sú určené pre vysokokvalitnú plne farebnú laserovú tlač na ľubovoľných kancelárskych a profesionálnych farebných tlačiarňach a kopírovacích strojoch. Sortiment materiálov tvoria papiere s rôznymi druhmi povrchov, s jednostrannou alebo obojstrannou povrchovou úpravou, v rôznych plošných hmotnostiach od 130 až po 270 g/m2.

Špeciálne pokrytie papiera umožňuje dokonalú adhéziu farbiaceho prášku, vďaka čomu výtlačky dosahujú maximálnu kvalitu tlače so schopnosťou zobrazenia omnoho širšieho farebného spektra ako pri použití bežných kancelárskych papierov. Rôzne druhy povrchov a vyššie plošné hmotnosti papiera dodávajú výtlačkom požadovaný nadštandardný vzhľad.

Papiere Lomond Colour Laser Paper sú vhodné najmä pre rýchlu a veľkokapacitnú tlač farebných letákov, dokumentov, firemných a propagačných materiálov, grafov, oznamov, posterov a iných dokumentov, vytlačených s pomocou ľubovoľnej laserovej tlačiarne alebo kopírovacieho stroja.

CLC papiere s matným povrchom

Papier série Lomond Colour Laser Copy (CLC papier) s matným povrchom sú určené pre tlač dokumentov a výtlačkov bez potreby povrchového lesku. Papiere majú vysokú belosť a perfektne vyhladený povrch s obojstrannou povrchovou úpravou, ktorá umožňuje tlač na obidve strany hárku.

CLC papiere s lesklým povrchom

Papier série Lomond Colour Laser Copy (CLC papier) s lesklým povrchom sú určené pre tlač dokumentov a výtlačkov s potrebou štandardného povrchového lesku. Papiere majú vysokú belosť a perfektne vyhladený povrch s obojstrannou povrchovou úpravou, ktorá umožňuje tlač na obidve strany hárku.

Samolepiace CLC papiere

Samolepiace papiere série Lomond Colour Laser Copy (CLC papier) majú identický povrch ako ostatné papiere rovnakej kategórie – intenzívna belosť, perfektne vyhladený povrch, dlhá životnosť a široké farebné spektrum výtlačkov. Zadní strana hárku je samolepiaca, vytlačené hárky je možné nalepiť na ľubovoľný materiál. Sortiment samolepiacich papierov tvoria materiály s rôznymi typmi povrchových úprav.

80 g/m2

lomond
85 g/m2

lomond
90 g/m2

lomond

lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk main