vyhľadávanie:
Jazyk: skczende • prihlásiť • registrácia

Podpora

ICC profily

lomond icc profiles
ICC profil je dátový popis charakteristík farebného spektra jednotlivých zariadení, ako sú napríklad monitor, tlačiareň alebo scanner, tak, aby jednotlivé farby boli na všetkých zariadeniach zobrazované tak, ako majú skutočne vyzerať. Tento problém je prítomný aj pri atramentovej tlači, kde pri nesprávnej kalibrácii farieb môže dochádzať k menším, či väčším farebným odchýlkam od skutočných farieb. Značkové tlačiarne sú predkalibrované priamo na médiá, ponúkané pod rovnakou značkou. V prípade OEM kompatibilných médií sa môžu vyskytovať drobné farebné odchýlky od požadovaných farieb. Lomond samozrejme poskytuje ICC profily ku všetkým svojim produktom.

Viac informácií - ICC profily
Návod na inštaláciu a použitie ICC profilov
Návod na inštaláciu a použitie ICC profilov pre tlačiarne Lomond Evojet Office
Vyhľadať ICC profil
Vyhľadať ICC profil pre tlačiarne Lomond Evojet

Lomond Home PhotoLab

lomond home photolab
Jedinečná kombinácia samolepiacich fotopapierov Print&Stick s výsekmi na hárku s rozmermi od 18x24, 13x18, 10x15, 9x13, 6x9, 4x5 až po 3x4 v spojení s programom Lomond Home PhotoLab predstavuje komplexné riešenie domácej atramentovej tlače fotografií. Súčasťou riešenia je nami vyvinutý program Lomond Home PhotoLab, umožňujúci automatickú aplikáciu ICC profilov pre všetky médiá Lomond s použitím originálneho alebo Lomond atramentu bez nutnosti zložitej inštalácie ICC profilov do systému., vrátane automatického nastavenia parametrov tlače pre zvolené médium (fotopapier, atramentové kazety).

Viac informácií - Lomond Home PhotoLab
stiahnuť Lomond Home PhotoLab 1.0 demo (93.2 MB) (93.2 MB)

šablóny pre samolepiace papiere

lomond
Medzi produkty Lomond patria aj samolepiace etikety a štítky s rôznymi výsekmi. Lomond Vám ponúka šablóny na výseky etikiet Lomond pre bežne používané programy, ako sú napríklad Adobe Photoshop alebo Corel Draw. Všetky šablóny sú k dispozícii zdarma aj na tejto stránke.

Viac informácií - šablóny pre samolepiace papiere

Katalóg produktov Lomond

Stiahnite si katalóg produktov Lomond do Vášho počítača.

adobeLomond Product Catalog 2009 english version, low quality (PDF) (7.2 MB)

lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk main