THISISERROR

Nová samolepiaca odstrániteľná fólia pre viacnásobné použitie!

20.10.2014

Nová samolepiaca odstrániteľná fólia pre viacnásobné použitie!


Sortiment materiálov Lomond pre digitálnu tlač sme rozšírili o novú samolepiacu fóliu pre atramentovú tlač s možnosťou jednoduchého odstránenia z podkladu a jej opakovaného použitia!

Samolepiaca odstrániteľná fólia je vhodná pre tlač dočasných nálepiek, oznámení, varovaní, reklamných materiálov a iných výtlačkov s možnosťou opakovaného použitia.

Inovačná technológia bez-lepidlového upevnenia výtlačkov na akýkoľvek hladký povrch! Povrch zadnej strany fólie je pokrytý mikroskopickými prísavkami, analogicky s prísavkami chápadiel chobotníc, ktorý umožňuje jednoduché umiestnenie výtlačku na akomkoľvek hladkom povrchu, ako napríklad sklo, kov (vrátane hliníka), plast, lakované drevo, dlaždice a iné.

Fólia neobsahuje vrstvu s lepidlom, nezanecháva zvyšky lepidla po odstránení. Je ľahko odstrániteľná a je vhodná na opakované použitie. Výtlačky je možné opakovanie lepiť na rôzne povrchy.

Spodná časť fólie obsahuje priehľadnú ochrannú fóliu, ktorá chráni hárky fólie pred nečistotami, pred nalepením výtlačku na zvolený povrch sa ochranná fólia jednoducho odstráni.

V prípade znečistenia lepiacej vrstvy prachom a inými nečistotami je možné povrch očistiť vlhkou handričkou, následne je možné fóliu aplikovať opakovane.

A4, 10 hárkov, kód 1708412
A3, 10 hárkov, kód 1708421
Rola 610mm * 30m, kód 1205027

Táto stránka používa cookies za účelom jej skvalitnenia.